GABI-NET.PL - Strona główna GABI-NET.PL - Strona główna

Rejestracja gabinetu


GABI-NET.PL
Strona główna
Nowości
Kontakt
Zaloguj
Zarejestruj

Baza turystyczna w Polsce

Doktor dla Ciebie - Znajdź lekarza ł‚atwo i wygodnie

Zobacz, ile możesz zyskać

Widoczność w wyszukiwarkach internetowych

Świat idzie do przodu i wiele osób nie korzysta już z książek telefonicznych w celu znalezienia specjalisty. Dzięki rejestracji w GABI-NET.PL pozwalasz się znaleźć osobom, które poszukują lekarza poprzez wyszukiwarki internetowe. Osoby, które już zarejestrowały się w GABI-NET.PL są już bardzo dobrze widoczne w wyszukiwarce Google.

Twój prywatny profil w GABI-NET.PL

Profil pozwala na zamieszczenie podstawowych informacji o lekarzu oraz jego gabinecie. (Dane teleadresowe, specjalizacje, zakres usług). Dzięki temu, każdy użytkownik, który trafi na stronę GABI-NET.PL może bez problemu znaleźć informacje o Twojej osobie. Profil można założyć za darmo!

Dostęp do Forum Medycznego

Od kwietnia 2008 dostępne jest forum medyczne, na którym można dyskutować na tematy związane z medycyną, jak również na każdy inny temat.

Opcjonalne Konto Premium

W najbliższej przyszłości postaramy się udostępnić Konto Premium (odpłatne), w ramach którego możliwe będzie rozszerzenie swojej wizytówki o zdjęcia oraz szerszy opis gabinetu. Dodatkowo wizytówka Konta Premium dostępna będzię pod łatwym do zapamiętania adresem, który bęzie można umieścić np. na wizytówce

Jak się zarejestrować?

Proces rejestracji składa się z czterech kroków.

  • Pierwszy krok to utworzenie nazwy użytkownika (np: krzys) oraz hasła, które będą potrzebne do logowania na forum i aktualizacji danych gabinetu.
  • Drugi krok dotyczy podstawowych danych lekarza oraz jego specjalizacji.
  • W kroku trzecim uzupełniamy dane adresowe gabinetu.
  • Krok czwarty to aktywacja konta - ta czynność wykonywana jest przez moderatora w czasie 24-48 godzin.

Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

Rejestracjąc się na stronie Gabi-net.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb publikacji ich całości w serwisie Gabi-net.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).

Aktualnie rejestracja na Gabi-net.pl jest wstrzymana - zapraszamy do rejestracji na DoktordlaCiebie.pl

Przejdź do rejestracji >>


ZalogujZarejestruj się
Zapraszamy do naszego nowego serwisu
DoktorDlaCiebie.pl